İkinci El Raf Satın Alma

İkinci El Raf Satın Alma

Mağazalarda, marketlerde, depolarda ortak olarak kullanılan ürünler arasında bulunanlar raflar hem depolama hem de sunum alanında kullanılmaktadır. Depolama alanında kullanılacak raflar gerek tasarım gerekse de özellik olarak sunum raflarından farklıdır. Çok küçük alanlarda çok fazla ürünü depolamanıza imkan veren tasarımı sayesinde stoklarınızı geniş tutmanın avantajını yakalayabilirsiniz. Depolama raflarının fiyatları incelendiğinde ise birçok işletme için büyük tutarların ortaya çıktığını ifade edebiliriz. Bu nedenle İkinci el depo raf sistemleri sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

İkinci el depo raf sistemleri daha önce kullanılan rafların firmamız tarafından satın alınıp revize edilerek yeniden kullanım için uygun hale getirilmesi ile satışa sunulmaktadır. Yani İkinci el raf alımı yapılarak aynı sıfır ürün gibi izlenim verecek şekilde revize ediliyor, kırıkları onarılıyor, çizikleri gideriliyor ve sorunsuz bir şekilde çalışması için uygun şartlar oluşturuluyor. Sizler aynı performans ve aynı verim ile çalışan ikinci el raf sistemlerini kullanarak işletmenize ekonomik katkı sağlamış oluyorsunuz.

Sadece İkinci el depo raf sistemleri değil aynı zamanda ikinci el market rafları içinde yukarıda yazılanlar geçerlidir. Marketiniz için satın alacağınız raflar ürünlerin sunulması amacını taşıyacaktır. Bu durumda durağan yapıda olacak olan bu raflar için çok yüksek ücretler ödemeye gerek var mı? İkinci el market rafları ile sıfırından farksız olan revize ve kalite kontrol işlemleri tamamlanmış olan bu ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

İkinci el raf sektörü günümüzde giderek daha fazla işletmenin yöneldiği ve ihtiyaçlarını karşıladığı bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Firmamıza gelen talepler doğrultusunda giderek daha fazla işletmenin ikinci el raf satın alma düşüncesinde olduğunu ifade etmemiz gerekiyor. Zaten sıfır ürünlerden çok farkı olmayan bu ürünler artan sıfır raf fiyatlarıyla kıyaslandığında güçlü bir alternatif oluyor. İşletme ekonomisine destek olmak için aynı görevi üstlenen bu ürünün ikinci elini tercih edin, işletmeniz kazansın.

İkinci el raf konusunda talepleriniz, soru ve önerileriniz var ise bizlerle iletişim kanallarımız üzerinden irtibata geçerek iletebilirsiniz. Alanında uzman müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

DİĞER YAZILAR

İkinci El Market Rafları

İkinci El Market Rafları

Devir ekonomi devri diyen esnaflar için hazırladığımız ikinci el raf projemiz geniş bir alana yayılmış durumda. Marketteki raf ihtiyaçlarınızı ekonomik yollardan çözmek isterseniz ikinci el market rafları seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

YAZININ DEVAMI
İkinci El Raf Sistemleri

İkinci El Raf Sistemleri

İşletmeler gerek kuruluş aşamasında gerekse de yenilenme sürecinde büyük harcamalar yapmaktadır. O an için yapılan harcamalar ciddiye alınmasa da gelecekte harcanan paralardan dolayı pişmanlıklar yaşanabiliyor.

YAZININ DEVAMI
İkinci El Raf Kullanmanın Avantajları

İkinci El Raf Kullanmanın Avantajları

Henüz satış yapmadan yani rafları kullanmadan ücret ödemek esnaflara ve kurumsal firmalara ekonomik yük getirmektedir. Bu nedenle ikinci el depo raf sistemleri büyük avantaj sağlayacaktır.

YAZININ DEVAMI

Teklif İste

Eski raflarınızı geri dönüşüme kazandırmak ya da yeni raf sistemi satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz! Arzu ederseniz telefonunuzu yazın, biz size ulaşalım.


0(262) 658 14 64 & teklif@zmfrafsistemleri.com