İkinci El Raf Sistemleri

İkinci El Raf Sistemleri

İşletmeler gerek kuruluş aşamasında gerekse de yenilenme sürecinde büyük harcamalar yapmaktadır. O an için yapılan harcamalar ciddiye alınmasa da gelecekte harcanan paralardan dolayı pişmanlıklar yaşanabiliyor. İşletmeler için ürettiğimiz çözümler arasında yer alan ikinci el raf sistemlerine olan talep her geçen gün artıyor.

İkinci el raf sistemleri kullanılabilirlik açısından herhangi bir sorunu olmayan ve görsel açıdan ikinci el olduğunu belli etmeyen rafların uygun fiyatlarla satılmasını anlamına geliyor. Daha önce farklı işletmeler tarafından kullanılan bu raflar gerek yenileme gerekse de sektör değişikliği gibi farklı nedenlerden dolayı yeni sistemlerle değiştirilmiştir. 

İkinci el raf sistemleri alanında uzman ustalarımız ve kalite standartları uygulama yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenmektedir. Bu sayede yeniden kullanılması için herhangi bir sorun teşkil etmeyen raf modelleri satışa çıkarılmaktadır. Firmamız bünyesinde yer alan ikinci el raf sistemleri üzerinde bazı yenileme çalışmaları gerçekleştirilmiştir. Bunlar boyama, tadilat veya restore gibi işlemler olabilmektedir. Ürünün yeni işletmelerde sorunsuz bir şekilde kullanılması adına yapılan iyileştirme çalışmaları olarak ifade edebiliriz.

İşletmelerin ekonomik yükünü hafifleten ikinci el raf sistemleri günümüzde oldukça rağbet görmektedir. Ürünlerin sağlıklı bir şekilde sergilenmesi amacına hizmet eden rafların görsellik açısında da sorun çıkarmaması, ürünlerin tercih edilebilirliğini artırıyor. Bu sayede ikinci el raf sistemleri kısa sürede yeni sahiplerine ulaşmış oluyor.

Sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi adına nasıl bir rafa ihtiyacınız olduğunu beraber belirleyebiliriz. Bunun için raflarda kullanılacak ürünler, işletme sektörü, hedeflenen müşteri özellikleri gibi detaylar nasıl bir raf tercih etmeniz konusunda yeterli bilgileri sağlayacaktır. Belirlenen ihtiyaçlara en uygun ikinci el raf sistemleri portföyümüz sizlere sunulmakta ve hayallerinizdeki ürünlere sahip olma fırsatını yakalamaktasınız.

Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle, doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir. Bizler, onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri, ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.
Doğru raf sistemini doğru ölçülerde temin etmek güçlü bir atölye ve montaj hattı gerektirmektedir. Depo ölçüleriyle gelen müşterilerimizin ihtiyacına göre ayak yüksekliği, derinlik vb. gibi ölçüler atölyemizde statik değerlerinde, müşterilerimize uygun hale getirilmektedir. Raf sistemlerini oluşturan parça ve aksesuarlarının tamamının yedekleri sıfır olarak stoklarımızda mevcuttur. Sistemin herhangi bir parçasında hasar olması halinde yedeğiyle değiştirilerek müşterimize sorunsuz ulaşması sağlanmaktadır.

Raf sistemleri için çok fazla harcama yapmak istemeyen işletmeler veya raf sistemleri için yeterli bütçesi olmayan işletmeler için ikinci el raf sistemleri büyük bir avantaj sağlamaktadır. Üstelik satın aldığınız raf sistemlerinin nakliye ve kurulum süreci tarafımızdan sağlanarak bu konularda da sizlere olan desteğimizi sürdürmekteyiz. Hayalinizdeki raf sistemlerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 

DİĞER YAZILAR

İkinci El Market Rafları

İkinci El Market Rafları

Devir ekonomi devri diyen esnaflar için hazırladığımız ikinci el raf projemiz geniş bir alana yayılmış durumda. Marketteki raf ihtiyaçlarınızı ekonomik yollardan çözmek isterseniz ikinci el market rafları seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

YAZININ DEVAMI
İkinci El Raf Kullanmanın Avantajları

İkinci El Raf Kullanmanın Avantajları

Farklı sektörlerde yer alan kurumların ortak özelliklerinden birisi de raf kullanmalarıdır. Gerek ürünlerin sunulması gerekse de depolanmasında raflar büyük rol üstlenmektedir. Birim alandan maksimum verim alarak daha fazla ürün yerleştirmek için raf tercih etmek oldukça önemlidir. Raf fiyatları incelendiğinde ise işletmelerin talep ettiği raf türlerine göre fiyatlandırma politikası uygulandığı söylenilebilir. Hangi raf çeşidi talep edilirse edilsin fiyatların oldukça yüksek olduğunu da belirtmek gerekiyor.

YAZININ DEVAMI
İkinci El Raf Satın Alma

İkinci El Raf Satın Alma

Mağazalarda, marketlerde, depolarda ortak olarak kullanılan ürünler arasında bulunanlar raflar hem depolama hem de sunum alanında kullanılmaktadır.

YAZININ DEVAMI
Biribirinden avantajlı fiyatlar ZMF RAF SİSTEMLERİ'nde !

Biribirinden avantajlı fiyatlar ZMF RAF SİSTEMLERİ'nde !

ZMF RAF SİSTEMLERİ size en uygun kalitedeki ve ölçülerdeki rafları en uygun fiyatlar ile veriyor. Piyasa şartlarına göre oldukça pahalı olan raf sistemleri ZMF RAF SİSTEMLERİ'nde en makul fiyatlar ile satılmaktadır. 1995'den beri 2.el raf sektörünün öncü firması olan ZMF RAF SİSTEMLERİ şirketi KOCAELİ ŞEKERPINAR'da sizleri sabırsızlıkla bekliyor.

YAZININ DEVAMI

Teklif İste

Eski raflarınızı geri dönüşüme kazandırmak ya da yeni raf sistemi satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz! Arzu ederseniz telefonunuzu yazın, biz size ulaşalım.


0(262) 658 14 64 & teklif@zmfrafsistemleri.com